Paye Grup

Paye Grup olarak, tüm projelerimizde grafik tasarım aşamasından itibaren matbaa, promosyon ürün alternatifleri, dijital baskı materyallerinin montaj ve demontajları, kurumsal-kişisel web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı ve hizmeti, açık hava reklamcılığı, tabela tasarım üretim ve montajı, fuar event organizasyon hizmetleri, dijital& medya PR yönetimi ve eğitim danışmanlığı segmentlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Markanız adına gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaların kurumsal kimliğinizi temsil ettiğinin bilincindeyiz. En değerli ilkemiz; Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemek. Bu ilke çerçevesinde uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize markanızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek ve çözüm ortağınız olmak istemekteyiz.

Misyonumuz

Ekibimizde var olan yüksek iş ahlakı ile markanızın sizin değerleriniz doğrultusunda daha üst seviyelere ulaşmasını sağlarken hizmette kalite farkını siz değerli müşterilerimize yaşatarak sektörümüzdeki ilklerde yerimizi almak istiyoruz. Her markanın kendi içinde analizini yaparak gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm gereksinimlerine hızlı, kaliteli, onları rakiplerinden üstün kılacak ve markalarına katkı sağlayacak çözümler sunmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Her sektör ve segmentteki markalar için bizimle çalışmanın ayrıcalığını hissetmelerini sağlarken önce tercih edilen, ardından önerilen, sonrasında ise her zaman tek alternatif olarak yol almayı hedefliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel kadromuzla sizlere hizmet sağlıyoruz. Öncelikle doğru iletişim ve hizmet kalitesini kendine ilke edinmiş, farklı sektör ve segmentlerde deneyimleyerek yolları Paye Grup bünyesinde kesişmiş, ekip bilincine ulaşmış, ortak paydada buluşarak aynı hedefe yoğunlaşmış bir ekip ile markanıza katkı sağlamanın farkını yaşamak isterseniz bizi tercih etmelisiniz. Daha fazla neden için aşağıdaki detayları gözden geçirebilirsiniz.

Güçlü İletişim Becerileri

Her şeyin ilk aşamasının güçlü, doğru ve şeffaf iletişimle başladığının bilincindeyiz. Size, marka ve/veya ürününüze doğru katkılar sağlamak için sizin brif ve marka dilinizi doğru analiz edebilmeliyiz. Yol haritanızda size eşlik etmek için sizinle ayni bakış açısına sahip olabilmek için sizinle ve ekibiniz ile doğru iletişimi sağlayabilmeliyiz İste bu çerçevede doğru hizmetin ilk adımını atmış ve size, marka ve/veya ürününüze doğru katkı çözümlerini sağlama yolunu başlatmış oluyoruz.

Kalitesiyle Farklı

Her biri kendi branşında uzman ekibimiz ile tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için önceliğimiz sağladığımız hizmetlerde kusursuz ve yüksek kaliteden ödün vermemektedir.

Çözüm Odaklı

Her alanda ve her sektöre özel gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde tüm müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda tek noktadan hizmet alma kolaylığını ve güvenilirliğini sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Farklı segmentlerde sağladığımız hizmetlerin sonrasında müşteri memnuniyeti bizim için değerli. Hizmet stratejimiz kaliteli ve hızlı sağlanan hizmet sonrası müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlar doğrultusunda kolay ulaşılabilir olmak üzerine kuruludur. Bizim için en değerli olan çalışma bizden hizmet talep eden müşterilerimize birden fazla segmentte hizmet sağlamak ve her birinde kusursuz memnuniyete ulaşmaktır.

Open chat